Į viršų
Kviečiame dalyvauti Skaitmeninės statybos BIM mokymose
2023 19 gruodžio

Kviečiame dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo mokymuose „Statinio informacinis modeliavimas BIM“, kurį organizuoja Skaitmeninė statyba VšĮ

Dabar, kai statybos pramonė tampa vis sudėtingesnė ir reikalauja modernių technologijų integracijos, svarbu neatsilikti nuo naujausių pasiekimų. Tai ypač aktualu kalbant apie statinio informacinio modeliavimo (BIM) sritį, kurioje naujovės tampa ne tik galimybė, bet ir būtinybė.

Kvalifikacijos tobulinimo ir įgūdžių gilinimui skirti mokymai yra sukurti siekiant atitikti šiuolaikinių statybos projektų reikalavimus ir optimizuoti bendradarbiavimą tarp visų suinteresuotųjų šaltinių.

Mokymai apims įvairias temas, o kursą išklausę klausytojai gebės dirbti su šiuolaikiniais BIM procese taikomais įrankiais, suprasti statybų informacijos rengimo, saugojimo ir valdymo bendruosius principus. Visa tai leis efektyviai panaudoti informacinius modelius projektų valdyme ir padidinti projektų efektyvumą. Kiekvienam mokymus baigusiam dalyviui išduodami pažymėjimai, patvirtinantys 14 val. kvalifikacijos tobulinimą.

„Statinio informacinio modeliavimo BIM“ mokymai bus ne tik teoriniai, bet ir praktiniai, leidžiantys dalyviams taikyti įgytas žinias realiose projektų situacijose. Tai puiki galimybė ne tik plėsti savo profesinės karjeros horizontus, bet ir prisidėti prie statybos pramonės augimo ir inovacijų.

 

Daugiau informacijos apie mokymus ČIA

Registracija į mokymus ČIA

Kitos aktualijos
2020 06 birželio
RESTA 2020: Konferencijų įrašai

Birželio 2-5 d. įvyko virtuali statybų paroda RESTA 2020, kurioje…

2018 21 rugsėjo
BIM energiniam efektyvumui: ataskaitos ir kiti dokumentai

VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su partneriais dalyvauja Net-UBIEP (BIM kompetencijų…